ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Peloponesse - Porto Heli 4*

PORTO HELI 4* PELOPONNESE ARGOLIDA                       www.akshotels.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

10

26.04-26.05

27.05-30.06

01.07-21.07

22.07-20.08

21.08-27.08

28.08-17.09

18.09-15.10

Single Room Garden View

111

127

152

182

152

127

111

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Room Garden View

62

71

85

101

85

71

62

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Room Sea View

67

81

92

111

92

77

67

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

Two Bedroom Family Room Garden View

173

197

236

283

236

197

173

Трето лице

31

35

42

51

42

35

31

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 0-11.99 г.

31

35

42

51

42

35

31

Two Bedroom Family Room Sea View

188

215

256

309

256

215

188

Трето лице

34

39

46

55

46

39

34

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 0-11.99 г.

34

39

46

55

46

39

34

Минимум престој

3

3

4

4

4

3

3

Опис: паркинг, отворен базен,WI-FI,конференциска сала, бесплатни чадори и лежалки на плажа

Соби: клима, ТВ,фрижидер,телефон,фен,балкон,WI-FI

Stayover tax 3 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 1-14 days before check-in 40% of total amount

Non show 80% of total amount

Early departure 80% of total amount