ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Parga/Sivota/Perdika - Lichnos Beach 5* - Parga

LICHNOS BEACH 5* PARGA         www.lichnosbeach.gr

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 20% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

4-Oct

01.05-24.05

25.05-07.06

08.06-21.06

22.06-12.07

13.07-24.08

25.08-07.09

08.09-25.09

Beachfront Deluxe Room Sea View

162

214

260

335

393

335

214

1 дете од 2-12.99 г.

12

12

12

12

12

12

12

Beachfront Family Junior Suite Sea View

214

283

347

393

478

393

283

Трето лице

29

29

29

29

29

29

29

1 дете од 2-12.99 г.

12

12

12

12

12

12

12

2 дете од 2-12.99 г.

12

12

12

12

12

12

12

Executive Room Sea View

150

197

231

289

335

289

197

1 дете од 2-12.99 г.

12

12

12

12

12

12

12

One Bedroom Luxury Junior Suite

162

214

260

335

393

335

214

1 дете од 2-12.99 г.

12

12

12

12

12

12

12

Superior Junior Suite Sea View

173

231

300

358

427

358

231

               Трето лице

29

29

29

29

29

29

29

1 дете од 2-12.99 г.

12

12

12

12

12

12

12

2 дете од 2-12.99 г.

12

12

12

12

12

12

12

Superior Room Sea View

135

179

214

260

295

260

179

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА КОМПЛЕТ ПАНСИОН

Beachfront Deluxe Room Sea View

208

260

306

381

439

381

260

1 дете од 2-12.99 г.

17

17

17

17

17

17

17

Beachfront Family Junior Suite Sea View

260

329

393

439

520

439

329

Трето лице

52

52

52

52

52

52

52

1 дете од 2-12.99 г.

17

17

17

17

17

17

17

2 дете од 2-12.99 г.

17

17

17

17

17

17

17

Executive Room Sea View

196

243

277

335

381

335

243

1 дете од 2-12.99 г.

17

17

17

17

17

17

17

One Bedroom Luxury Junior Suite

208

260

306

381

439

381

260

1 дете од 2-12.99 г.

17

17

17

17

17

17

17

Superior Junior Suite Sea View

220

277

347

404

474

404

277

               Трето лице

52

52

52

52

52

52

52

1 дете од 2-12.99 г.

17

17

17

17

17

17

17

2 дете од 2-12.99 г.

17

17

17

17

17

17

17

Superior Room Sea View

182

225

260

306

341

306

225

Минимум престој

5

5

5

5

5

5

5

Комплет пансионот вклучува и неограничени пијалоци за време на оброците (вода,сокови,точено пиви,бело и црвено вино)

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Локација: Lichnos Bay во близина на Парга

Соби: балкон,САТ ТВ,телефон,WI-FI,клима,мини бар, сеф,фен

Опис: ресторан, бар, базен, градина,лоби,паркинг, WI-FI, трансфер до Парга , бесплатни чадори и лежалки на плажа и на базен .

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount