ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Хотели на закуп - Golden beach 3* - Metamorfosi
Golden beach 3* - Metamorfosi

 ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

- 10% попуст за резервации направени до 31.03.2022

 

ермин од:

Број на ноќевања

По лице во 2+1 ЕКО

По лице во 2+1

По лице во  1/4 студио

По лице во 1/4 апарт.

 

 

21.05

7

180

190

200

210

 

28.05

7

200

200

220

230

 

4.06

7

250

270

300

320

 

11.06

7

280

300

330

350

 

18.06

7

320

340

360

380

 

25.06

7

340

360

390

410

 

2.07

7

360

380

410

430

 

9.07

7

380

410

440

460

 

16.07

7

430

450

480

500

 

23.07

7

430

450

480

500

 

30.07

7

430

450

480

500

 

6.08

7

430

450

480

500

 

13.08

7

430

450

480

500

 

20.08

7

430

450

480

500

 

27.08

7

370

410

430

450

 

3.09

7

320

330

360

380

 

10.09

7

230

230

-

250

270

 

17.09

7

180

180

210

230

 

 

 

НАПОМЕНА:

- Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга All inclusive Light (СЕ ВКЛУЧЕНО ЛАЈТ) за број на ноќевања дадени во табелата;

- Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО;

- Трет и четврт возрасен над 14 години, плаќаат по 60% од цената во табелата;

- Туристичка такса е 1.5 еур на ден по соба и се плаќа на лице место;

- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот;

- Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот;

- Сместување во собите е после 14 часот по локално време а напуштање е во 10 часот по локално време;

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%;

- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари;

- Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

возрасни: 40 €
деца од 2 до 12 години: 30 €
деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус);