ЛЕТО 2021 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2021 - ТУРЦИЈА
Budva - Apartments Tommy
Apartments Tommy

Aparments TOMMY 3*/4*

Тип на соба

Бр на лица

22.05-04.06

05.06-25.06

26.06-16.07

17.07-21.08

22.08-10.09

11.09-24.09

25.09-31.10

Цена по соба на ден на база НАЕМ

DBL

2

29

35

42

59

46

37

29

Studio 02+1

2

37

44

51

68

55

46

37

3

42

48

55

75

59

48

42

App 03+1 / 1bdrm

3

51

55

64

88

68

57

51

4

57

66

75

95

79

66

57

Можност за доплата на Појадок во ресторан Kralj доплата 5€ по лице на ден.

Туристичка такса 0,50€ по лице на ден се наплаќа при резервација