ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Thassos - The Dome Luxury 4* - Limenaria

THE DOME LUXURY HOTEL 4* Limenaria Thassos www.thedome-hotel.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 16.02.2022 25% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

0

01.05-06.06

07.06-04.07

05.07-28.07

29.07-28.08

01.10-10.10

22.09-30.09

29.08-21.09

Deluxe Room Mountain View up to 4 pax

47

65

77

94

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 и 2 дете од 2-11.99 г.

50%

50%

50%

50%

Deluxe Room Sea View up to 4 pax

53

71

83

100

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 и 2 дете од 2-11.99 г.

50%

50%

50%

50%

Мин. Престој

1

3

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellagtion policy:

10-8 days before the arrival 40%

7-4 days before the arrival 60%

3-1 days before the arrival 80%

Non-show 100%

2. Maximum occupancy in Room Deluxe Mountain View Up to 4 pax & Room Up to 4 pax Deluxe Sea View is 2 adults + 2 children up to

11.99 years old or 3 adults