Индивидуални патувања - Kraljevi Cardaci 4* - Копаоник
Kraljevi Cardaci 4* - Копаоник

Ски Опенинг – Копаоник
Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4* - Копаоник
07.12 – 10.12.2023

Пакет 3 дена / 2 ноќи 125€ по лице

Пакет 4 дена / 3 ноќи 180€ по лице

 

Во цената е вклучено:
- Полупансион (појадок и вечера);
- Неограничено користење на Spa&Wellness 1.500m²: затворен базен, финска сауна, био сауна, арома бања, хаммам, солено-ледена соба, kneipp базен, тапидариум,.
- Неограничено користње на детски спа центар;
- Неограничено користење на затворен мини аква парк;
- Неограничено користење на фитнес центар;
- 50% попуст за наем на ски или борд опрема
- 15% попуст на спа третрмани;
- Tрансфер на релација хотел-центар-хотел (реаспоред истакнат на рецепција);

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС; (се наплаќа на рецепција);
- Хотелско осигурување 0,20€ за сите гости (се наплаќа на рецепција);
- Подрземна гаража 10€ по кола на ден (можност за резервација);
- Надворешен паркинг (лимитиран капацитет –6€ по кола на ден);

Услови за деца:
- 1 дете до 6,99 години со двеполноплатежни лица ГРАТИС;
- Деца 2-11,99 години на дополнително легло 50% попуст;
- Доплата за еднокреветна соба +30% од наведената цена;