ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Athos - Agionissi Resort 4* - Amouliani
Agionissi Resort 4* - Amouliani

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2015 5% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.06.2015)

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНА ПОМЕЃУ 01.06 И 30.06.2015 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 29.08 ДО 31.10.2015


AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА /НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

4

26.04-31.05

26.09-31.10

01.06-14.07

29.08-25.09

15.07-28.08

Double Room Sea View

29

45

61

Infant 0-1.99

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Garden View

28

39

56

Infant 0-1.99

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room Garden View

43

67

92

Трето лице

50%

50%

50%

1 дете од 2-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room for Single use Garden View

56

72

100

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА /ПОЛУПАНСИОН

Double Room Sea View

39

50

72

Infant 0-1.99

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Garden View

33

45

67

Infant 0-1.99

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room Garden View

58

75

108

Трето лице

50%

50%

50%

1 дете од 2-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room for Single use Garden View

61

78

106

ДОПЛАТИ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНИ ОБРОЦИ

Полупансион Плус

6

6

6

1 дете од 2-14.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-14.99 г.

3.5

3.50

3.50

Комплет Пансион

8

8

8

1 дете од 2-14.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-14.99 г.

5.5

5.5

5.5

Комплет Пансион Плус

11

11

11

1 дете од 2-14.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-14.99 г.

7

7

7

Минимум престој

3

3

5

Опис: ресторан,бар,бар на плажа,базен,тенис,детско игралиште,видео игри,
фитнес, СПА центар,мини маркет , продавница за сувенири, бесплатни чадори и лежалки на плажа.

Појадокот е шведска маса а вечерата избор од 5 главни јадења !!!

Соби: клима,телефон,мини бар, САТ ТВ,сеф, радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД