ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Mediterranean Olympus 4* - Litochoro - Редовен ценовник

OLYMPUS MEDITERRANEAN 5* LITOCHORO                  www.village.mediterraneanhotels.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

4

01.12-21.12.2021

22.12-08.01.2022

09.01-31.03.2022

Single Room

54

78

Double Room

36

47

Трето лице

70%

70%

1 дете од 0-6.99 г.

Гратис

Гратис

1 дете од 7-13.99 г.

50%

50%

Минимум престој

2

3

Release

3

14

Stayover tax 3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation Policy for Rooms:

-If the reservation is cancelled within the release period, no fees will be charged.

- If the reservation is cancelled out of release period 50% of total stay will apply.

-if the reservation is cancelled 48 hours before arrival, 90% of total stay will apply.

- In case of early departure, the remaining nights cannot be cancelled or refunded.