ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Alexander the Great 4* - Kriopigi - Редовен ценовник

ALEXANDER THE GREAT **** KRIOPIGI 210 SOBI             www.papcorp.com

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2022 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.09 ДО 31.10.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

4

21.04-05.06

06.06-03.07

04.07-16.07

17.07-12.08

13.08-10.09

11.09-25.09

26.09-31.10

Promo Room

39

53

65

82

73

55

39

Double Room Garden View

42

55

70

86

75

57

42

( Main Building )

Double Room Sea View

47

67

84

104

84

67

47

( Main Building )

Superior Room Side Sea View

56

83

100

123

100

83

56

( Anex Building )

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 1-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Single Room GV

67

84

111

139

111

89

67

( Min Building )

Минимум престој

5

5

5

5

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: базен, детски базен, ресторан, таверна, бар на плажа, кафетерија, бар, пул бар, детско игралиште ,мини маркет, продавница за сувенири,ексклузивен бутик,конфер.сала, перална,ТВ салон,

Соби: балкон, клима, мини бар, ТВ на барање,телефон,радио .Фамилијарните соби се една просторија во бунгаловите наспроти главната згрда.

v