ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Hotel ilio Mare 5* - Редовен ценовник

HOTEL ILIO MARE ***** THASSOS                    www.iliomare.gr   

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.03.2022 10% ПОПУСТ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

10/0/WH

27.04-30.04

01.05-11.06

12.06-09.07

10.07-27.08

28.08-10.09

11.09-24.09

25.09-10.10

Classic Room Garden View

42

47

82

104

82

66

42

1 дете од 2-5.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Classic Room Sea View

49

54

87

116

87

74

49

1 дете од 2-5.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Deluxe Suite Private Garden

66

82

140

170

140

108

66

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Deluxe Suite Sea View

64

74

127

148

127

102

64

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Family Room

56

65

116

133

116

96

56

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Junior Suite Garden View

53

57

93

123

93

79

53

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Junior Suite Side Sea View

55

60

104

127

104

87

55

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Мин. престој

3

3

3

3

3

3

3

Опис:а ла карт ресторан, целосно климатизиран,бар,перална,паркинг,СПА,отворен базен,собен сервис и др.

Соби: клима,балкон,кафемат,фен,мини бар,САТ ТВ,телефон

Stayover tax 4 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount